O nás

Jsme Fource, promotérská a produkční společnost, která se do České republiky snaží přivážet to nejčerstvější ze světa hudby. Žánry pro nás nejsou určující, jde nám především o kvalitu a aktuálnost. Vždy se snažíme být o krok napřed nebo alespoň v čele.

Dělání koncertů má pro nás jednoduchá, ale zásadní pravidla. Spokojený muzikant, perfektní show, spokojený návštěvník, krásné vzpomínky. Jestli miluješ hudbu a dění kolem ní, tak se k nám přidej, čekají nás skvělé zážitky, protože svět kolem hudby se neustále proměňuje a vyvíjí.

Tým Fource má více než dvacetileté zkušenosti s pořádáním koncertů a kulturních akcí jak v Evropě, tak v Severní Americe. Pořádali jsme koncerty od těch úplně nejmenších klubových až po arény a velké festivaly. Dlouhodobě spolupracujeme se špičkami v oboru jako je Live Nation, Emerge Entertainment, Blood & Water, Teenage USA Recordings, Virgin Festival Canada. Podíleli jsme se i na bookingu pro O2 arenu a bookingu takových koncertů, jako jsou např. Black Eyed Peas, Beyoncé, Leonard Cohen, Kylie Minogue, Imagine Dragons nebo Ellie Goulding. Velmi rádi také dáváme příležitosti novým projektům, které se snaží vše kolem hudby posunout dál. I proto jsme spojili své síly s GoOut.cz, kteří pro nás zajišťují služby kolem prodeje vstupenek.

Stále vyhledáváme nové možnosti, příležitosti a nové partnery, abychom mohli dělat ty nejlepší koncerty a posouvat se stále dál. Pokud máte jakýkoliv nápad, nebojte se nás kontaktovat.

Kontakt pro obecné dotazy: info@fource.cz Kontakt pro média: media@fource.cz

Partneři

Chapeau Rouge
Fléda
Forum Karlin
GoOut.cz
La Loca
Live Nation CZ
Lucerna Music Bar
O2 arena Prague / Bestsport
Palác Akropolis
Rock Café
Roxy
Supraphon
Ticketpro
United Islands festival
Universal Music ČR
Warner / Parlophone / EMI
Sony Music
Front Agency
Urban Events
H&M
Excelent / Plzeňský Prazdroj

Buďte v obraze

Dostávej informace o těch nejlepších koncertech v okolí