AKTUÁLNÍ INFORMACE
Yellow Days bohužel ve středu v Praze nebudou moci vystoupit. Moc nás to mrzí. Aktuálně hledáme náhradní termín koncertu a pevně doufáme, že pro vás budeme mít novinky velmi brzy. Vstupenky si prosím zatím ponechejte. V případě, že bychom s novým termínem neuspěli nebo vám náhradní datum nebude vyhovovat, budete moct vstupenky vrátit v místě nákupu. Budeme vás informovat. Omlouváme se za způsobené komplikace.

Specifický projev a hudba Yellow Days kombinuje vlivy soulové generace minulého století a přitom svou jedinečností skvěle zapadá mezi dnešní osobité písničkáře jakými jsou King Krule, Mac DeMarco nebo Frank Ocean.

Je mu teprve dvacet a už ho můžeme řadit k předním světovým bluesmanům jako je Ray Charles nebo Howlin‘ Wolf. Úspěšně spojuje blues, R&B, jazz i indie rock a v kombinaci s nakřáplým hlasem vytváří naprosto ikonickou hudbu. Ve svých textech se věnuje vlastním depresím, úzkostem ale i politice. Pro NME se nechal slyšet: „Když jsem vyrůstal, tak jsem o sobě neustále pochyboval asi jako většina mladých lidí. Je to taková součást moderního života. Všichni si žijeme tak pohodlně a usazeně, že každodenní rutina může být vyčerpávající.“

George van den Broek pochází z britského města Haslemere a pod jménem Yellow Days začal vystupovat ve svých sedmnácti letech. Na kontě má debutovou desku Harmless Melodies a loni vydanou Is Everything Okay In Your World?.