AKTUÁLNÍ INFORMACE

Koncert americké skupiny All That Remains se přesouvá z MeetFactory do Rock Café. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je do 30. listopadu vrátit v místě zakoupení. Vstupenky do Rock Café jsou již v prodeji. I přes smutné zprávy ohledně úmrtí kytaristy a zakládajícího člena Oliho Herberta se kapela rozhodla nerušit plánované podzimní koncerty k nové desce Victim of the New Disease.

Na kontě mají osm studiových desek, kterých po celém světě prodali více než milion. Američtí All That Remains v čele se zpěvákem Philem Labontem od svého vzniku experimentovali s žánry jako rock, pop, metalcore nebo heavy metal. Do Prahy se vrací po devíti letech s aktuální deskou Victim of the New Disease.

Za svou dvacetiletou kariéru posbírali All That Remains mnoho fanoušků od zarytých metalistů po liberály souznící s názory Phila Labontea, který často kritizuje vojenské zásahy své země i napětí kolem práva na držení zbraní. „Naše kapela byla v minulosti kritizována za to, jaké písně skládáme, protože si lidé mysleli, že bychom měli dělat hudbu jinak. Začali jsme jako hodně malá undergroundová death metalová kapela, ale od té doby jsme se posunuli úplně jinam a nikomu se za to neomlouvali. Hudba, kterou tvoříme a texty, které píšeme, to vždy reflektovaly,“ nechal se slyšet.